FOR ENGLISH

ANA SAYFA

ARAMA - KURTARMA EKİPMANLARI

YANGINLA MÜCADELE ve ACİL ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

NBC KORUNMA SİSTEMLERİ

İTFAİYE ve KURTARMA ARAÇLARI

HABER VE DUYURULAR

E-MAIL


Korunma, Kurtarma ve
Yangınla Mücadele


ADS İthalat ve İhracat Ltd. Şti., 1992'den bu yana, yangınla mücadele, korunma, kurtarma ve güvenlik alanlarında giderek birbirini bütünleyen ve gelişen bir çalışma çizgisi izlemektedir. ADS Ltd., Türkiye'de egemen eskimiş anlayış ve uygulamaları, alternatif çözümler ve görüşler sunarak değiştirmeye büyük önem vermektedir. ADS Ltd., bu yaklaşımını, "alternatif çözümlerin adresi" sloganıyla tanımlamaktadır.

Uluslararası alanda sektör lideri çeşitli üreticilerin Türkiye Temsilciliklerini yürütmekte olan ADS Ltd., tüm çalışmalarını, daha güvenli bir dünya anlayışına dayandırmaktadır.

SİTEDE NELER YENİ?
(Son Güncelleme: 28.02.04 - Kurtarma Tüneli)


ARAMA - KURTARMA EKİPMANLARI

YANGINLA MÜCADELE ve ACİL ÇIKIŞ SİSTEMLERİ

NBC KORUNMA SİSTEMLERİ

İTFAİYE ve KURTARMA ARAÇLARI


DEPREM REHBERİ

KURTARMA BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ


Site güncellendiğinde lütfen haber verin.
E-mail adresim :


[ Açıklama ]

Hit Counter

Yangından korunma ve acil çıkış sistemleri : ingström ingstrom kurtarma tüneli, jomy açılır kapanır yangın merdiveni, jomiro otomatik hız kontrollu liberatör, CarbonX ateşe karşı koruyucu itfaiyeci başlığı, karbon yangın battaniyesi. Yangınla mücadele ve kurtarma araçları : VEMA platformlu itfaiye araçları, SAURUS itfaiye ve kurtarma araçları, NAMYOUNG merdivenli itfaiye araçları, Firefighter-55 özel yangınla mücadele tankı. Arama kurtarma ekipmanları : PROEYE çok amaçlı arama kamerası, ACTSAFE halatlı kurtarma ekipmanları, vibraphone göçük altı canlı tespit sistemi, NIKE hidrolik kurtarma ekipmanları, Bofors Carl Gustav CGTEC CG-TEC Power Cutter Piroteknik Kesici, SAVA Havalı Kaldırma Yastıkları, ResQmax halat fırlatma tüfeği. 

 

safety@ads.com.tr